Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In handen van de sjeik Ze heeft geen keus dan met de ongenaakbare sjeik mee te gaan naar de woestijn... Rachel wist dat ze ooit voor de zorg van haar neefje zou moeten vechten. Nu ... »
Kerst onder de sterren (3-in-1) Wat bijna niemand weet, is dat Cupido en de Kerstman goede vrienden zijn...(1) WONDER MET KERST - Interieurdesigner Taylor is ten einde raad, want ze zit die... »
Vorstelijke verleiders <em>Deze koningszonen mogen dan arrogant zijn… ze zijn ook ongelofelijk verleidelijk!</em>
In <strong>Keten der liefde </strong>kan<strong> </st... »
Wilde verlangens El SueñoDe drie Wilde-broers laten zich er door niemand van weerhouden hun dromen na te jagen. Kunnen Addison, Sage en Jennie hun doen inzien dat het ware g... »