Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De leugens die we vertellen Al is de leugen nog zo snel, de waarheid achterhaalt haar wel. Wanneer Lydia na een lange reis weer thuiskomt in het Rotterdamse flatgebouw dat ze deelt met ... »
Het vervloekte dorp <p>Kraaidorp, het jaar 1621. Een rustig gelegen dorp in de velden, in de schaduw van een grote heuvel. Met hutten en enkele stenen huizen, met een aantal inw... »
Mijn Waarheid <p>Twee vrienden.
Een bruid die sterft.
Twee versies.
Eén onbetrouwbare verteller.</p><p>Wie geloof jij, Nathan of Elias? De lezer beslist... »
Onzichtbaar Iedereen maakt het ooit wel eens mee in zijn leven: die allereerste keer, de allereerste dag, de allereerste minuut dat je voet zet in een vreemde omgeving, ... »
De vergeten tuin De Vergeten Tuin is deel 3 uit de serie Kraaidorp, wat je ook als losstaand verhaal kunt lezen.***Het jaar 1621.De moeder van de twaalfjarige Colette Zwart w... »
De groep verwilderde jongeren worden na tien jaar overleven op het Eiland herenigd met hun families. Maar vanaf de eerste dag v... »
De Boekenjagers Sinds zijn ontstaan in 2016 is de groep De Boekenjagers uitgegroeid tot de grootste boekengroep van België. Het concept is verfrissend: boeken worden doorhe... »
Paniek Willem: De eerste knallen lijken op voetzoekers, tot het schreeuwen begint. Verborgen in een schuilplaats met vijf anderen luistert Willem wanhopig naar de k... »
Kwijt Jim Vermeersch leidt het perfecte leventje. Gelukkig getrouwd met Iris, vader van tienerzoon Vince, eigenaar van een gerenommeerde Londense Patisserie. Beter... »
Sugar Rush Vier vuurrode enveloppen liggen op de keukentafel wanneer hij die avond thuiskomt. Genummerd, met zijn naam in hoofdletters erop geschreven, en het tijdstip ... »