Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Agenda Ook in 2010 is hij er weer: de prachtige natuurfotoagenda van de prijswinnende fotograaf/bioloog Ruben Smit. Voor het vierde jaar op rij brengt deze populair... »
Grutto! De statige steltloper en nationale vogel vertelt het magistrale verhaal van hoe te overleven op zijn reis over de wereld op weg naar zijn broedgebied in Nede... »
De nieuwe wildernis Wie de bijna ontoegankelijke Oostvaardersplassen binnenstapt, waant zich in een wereld hier ver vandaan. Omvangrijk en groots. Duizenden ganzen, ontelbare wa... »
Agenda 2011 Een luxe natuurfoto en bureauagenda waarin informatie en inspiratie samenkomen. Ideaal voor kantoor thuis of onderweg.Natuurfotograaf Ruben Smit laat je dage... »
WAD Waar hemel en aarde in elkaar overgaan, waar de zee tweemaal per etmaal land wordt, daar is de wereld van het Wad.Dit fotoboek gaat door waar de film WAD –... »
Archeologische parels van de Veluwe Een rijk boek over archeologie, natuur & landschap van de Veluwe. De Veluwe is archeologisch gezien namelijk een van de rijkste gebieden in Nederland. Grafh... »
Zo word je National Geographic junior fotograaf! ZO WORD JE NATIONAL<br/>GEOGRAPHIC FOTOGRAAF!<br/>Leren fotograferen met Ruben Smit<br/><br/>Ruben Smit is fotograaf en maakt vaak foto's voor National Geogr... »