Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Apenhof Barbara van Beek en Rik Ridderhof sporen onder de naam ‘Argus Research’ vermiste personen op. Ze worden daarbij geholpen door oud-politieman Johan Leferi... »
sCrolumns ‘Robert schrijft ontspannen en intelligent met zowel kruidige als ongezouten maar bovenal relativerende humor.’Meer dan tweehonderd columns en een poplim... »
Pad van Kleren Pad van kleren: "Ik zie jou in mijn toekomst, jij ziet mij in mijn verleden." Zodra het doek opgaat, speelt Teun Meerman met overtuiging de rol van zi... »
Nader naaar niets Nader Naar Niets, bijna 100 lichtgedichten: Lichtgedichten (light verse) reflecteren Roberts plezier inspiratie te vinden in de mogelijkheden welke de ta... »
sCrolumns ‘Robert schrijft ontspannen en intelligent met zowel kruidige als ongezouten maar bovenal relativerende humor.’Meer dan tweehonderd columns en een poplim... »
Aftellen tot de punt Aftellen tot de punt; 65 lichtgedichten: Lichtgedichten (light verse) reflecteren Roberts plezier inspiratie te vinden in de mogelijkheden welke de taal bied... »
Kruipruimte Over het verhaalDirk Hoefslag, net afgestudeerd, gaat vol nietsontziende ambitie aan de slag bij Van Balsteren. Hij raakt verstrikt in de verstikkende intrig... »
Het leukste dorp ‘Je mag jezelf nooit verwijten dat je geen antwoord kunt vinden, maar wel dat je de vraag niet hebt gesteld!’Dat zegt Willem Tukker tegen zijn beste vrie... »