Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vervelende vlekken Deze gedichten verbeelden een wereld die last heeft van psoriasis. Meer dan ooit trakteert Rob Schouten ons op een exquise mix van levenswalging en sublimati... »
A thing of beauty Bloemlezing met oorspronkelijke teksten en vertaling. »
Iets verhevens en onuitsprekelijks In mijn persoonlijke leven heeft van jongsaf de muziek een belangrijker rol gespeeld dan welk gebied ook der literatuur', schreef Vestdijk eens in een artike... »
Hoe laat is 't aan den tijd Hoe laat is 't aan den tijd? Wordt ook in de poëzie de natuur bedreigd door verstedelijking? Dichten Limburgse dichters anders? Hebben de Maximalen toch nie... »
De groene gravin Een schelmenroman waarin het verstand het hart probeert te temmen
‘Alsof Albert Speer zich ermee bemoeid had’, zo ziet de Duitse Else Ahlsteen eruit, al... »
A Joy Forever de mooiste liefdesgedichten uit de wereldliteratuur »
Zware pijnstillers Bijsluiter: informatie voor de gebruiker Natuurlijk zou je het wel willen,Florence Nightingale,Zuster Immaculata, troostend tijdens de bloedingen, aftandse ... »
Bij bewustzijn In Bij bewustzijn (1996) heeft de dichter veel plaats ingeruimd voor bespiegelingen en persoonlijke inzichten. De toon van de meeste gedichten is rustig en d... »