Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lieve vrede De roman 'Lieve vrede'van Ria van der Ven-Rijken gaat over twee zussen die totaal verschillende levens leiden. In plaats van gelukkig te zijn met wat ze zelf... »
Kostbaar verlies Francisca de Winter is alweer enkele jaren gepensioneerd, maar heeft nog goed contact met enkele oud-collega s van de scholengemeenschap waar ze lesgaf. Toch... »
Op afstand <p>In 'Op afstand' van Ria van der Ven-Rijken zijn Franka en Joost gelukkig getrouwd. Ze hebben drie kinderen en ondertussen ook al een handjevol kleinkinder... »
Jubileumomnibus 109 Drie romans en twee korte verhalen is de formule van de Jubileumomnibussen. In deze uitgave De strijd om het geluk van Julia Burgers-Drost, Als jij op ... »
Soms gaat het anders In ‘Soms gaat het anders’ van Ria van der Ven-Rijken is Ellis dol op kleine kinderen en haar baan als leidster bij kinderdagverblijf De Regenboog is haar... »
Onderstroom <p>Het leven heeft Agaath en Renate niet meegezeten. De 50-jarige Agaath is al twintig jaar weduwe, de 30-jarige Renate heeft sinds vijf jaar last van een wh... »
Lieve vrede De roman ‘Lieve vrede’van Ria van der Ven-Rijken gaat over twee zussen die totaal verschillende levens leiden. In plaats van gelukkig te zijn met wat ze ... »
Een kans voor Sietske In ‘Een kans voor Sietske’ van Ria van der Ven-Rijken voedt Sietske als alleenstaande moeder haar zoon Stefan op. Koen, Stefans vader, is voor zijn geboo... »
Alles heeft zijn tijd De welgestelde Celine erft in ‘Alles heeft zijn tijd’ van Ria van der Ven-Rijken een huis van haar oudoom. Hoewel er flink gerenoveerd moet worden, is ze... »