Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Breinschorsing Naast zijn werk studeert de hoofdpersoon Simon geneeskunde met als specialiteit psychiatrie. Hij doet onderzoek naar de deuskwab in het menselijk brein. Voor... »
De wending naar het geheel Theoloog en psycholoog René Luijk (1959) beweert dat het christendom een forse bijdrage heeft geleverd aan de wending naar het subject. Aanvankelijk was het... »
De ware protestant is niet Rooms maar Katholiek THEOLOOG-PSYCHOLOOG RENÉ LUIJK (1959)BELIJDT IN 2013. HIJ GELOOFT IN ÉÉN HEILIGE KATHOLIEKE CHRISTELIJK KERK. MAAR WAT IS DE BETEKENIS VAN KATHOLIEK? DAAR... »
Een vader begraaft zijn zoon In deze roman wordt Diana begraven door zijn vader. Het thema van dit boek is dan ook de zoonmoord. Maar waarom begraaft deze vader zijn zoon? Had de studie ... »
Lilian Janse de eerste vrouwelijke theocraat RENÉ LUIJK GEBOREN IN 1959 TE ROTTERDAM EN BIJNA VIER JAAR WOONACHTIG IN INDONESIA GAAT IN GEPREK MET LILIAN JANSE DE EERSTE VROUWELIJKE THEOCRAAT EN ZIJN E... »
Stefan In de roman STEFAN een geradicaliseerde refo beschrijft René Luijk [1959] het geloof en het levende gedrag van een jong volwassen mens die leeft in een refo... »
De wereld heeft alleen verstand van geld RENÉ LUIJK VERBINDT ZIJN ECONOMISCHE EN PSYCHOLOGISCHE EN THEOLOGISCHE BLIK OP GODS GEECONOMISEERDE WERKELIJKHEID. POLITIEK IS ANNO NU ECONOMIE. ECONOMIE IS... »