Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Crimineel cool Dit e-book is een ePub3-bestand, dus geschikt voor tablets en de meeste e-readers met een kleurenscherm (niet geschikt voor zwart-wit e-readers). Controleer ... »
Hopeloos verliefd De serie Dagboek van een muts van Rachel Renée Russell is razend populair onder meisjes en staat steevast hoog in de Nederlandse bestsellerlijst. Wereldwijd... »
Zak er lekker door! <i>Zak er lekker door!</i> is deel 4 in de populaire en supergrappige serie Dagboek van een muts van Rachel Renée Russell. Met in de hoofdrol Nikki Maxwell,... »
Droomreis Parijs?! <i>Droomreis Parijs?!</i> is deel 15 in de populaire en supergrappige serie Dagboek van een muts van Rachel Renée Russell. Met in de hoofdrol Nikki Maxwell,... »
Liefdeskriebels Dit e-book is een ePub3-bestand, dus geschikt voor tablets en de meeste e-readers met een kleurenscherm (niet geschikt voor zwart-wit e-readers). Controleer ... »
Puppy Love <i>Puppy love</i>, deel 10 van Dagboek van een muts, is bekroond met de Prijs van de Nederlandse Kinderjury 2017! Met in de hoofdrol Nikki Maxwell, blunderko... »
Stank voor dank Dit e-book is een ePub3-bestand, dus geschikt voor tablets en de meeste e-readers met een kleurenscherm (niet geschikt voor zwart-wit e-readers). Controleer ... »
Zoek 't lekker uit! Nikki beleeft de ene ramp na de andere, en de populaire meiden noemen haar MUTS! Ze bungelt helemaal onder aan de populariteitsindex en elke dag op school is... »
Dagboek van een muts jubileumeditie Jubileumeditie van het eerste deel in de populaire en grappige serie Dagboek van een muts van Rachel Renée Russell. Voor kinderen vanaf circa 10 jaar.