Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lekker zelf ondernemen Actief aan de slag met de CE Ondernemerschap in alle domeinen!<br/><br/>Lekker zelf ondernemen is de methode voor alle studenten binnen het mbo die binnen hu... »
niveau 1/ eerste jaar niveau 2 Hier vindt u de map die hoort bij de methode Detailhandel niveau 1. Detailhandel niveau 1 is ontwikkeld voor de opleiding Aankomend verkoop medewerker.<br/><... »
Basiscalculaties voor de commerciele sector In het boek Basiscalculaties voor de commerciële sector - rekenvaardigheid komen verschillende onderwerpen aan bod zoals: kosten, begroten en budgetteren,... »
Werken in de detailhandel, goederen komen binnen Dit theorieboek kan ingezet worden in het eerste jaar van de detailhandelopleidingen niveau 2. In dit boek komen verschillende onderwerpen aan de orde met be... »