Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De goudmaker van Soezdal Een van de verhalen uit de bundel 'De dame in Kislovodsk' van Pieter Waterdrinker.
Over de bundel:
Behalve auteur van grote, panoramische rom... »
Van huis en haard Ooit raakte Pieter Waterdrinker bij een verhuizing al zijn dagboeken kwijt. In het najaar van 2021 pakte hij in Sint-Petersburg stilletjes de draad weer op. ... »
Poubelle Poubelle De 35-jarige Wessel Stols verkoopt zijn reclamebusiness om zich te wijden aan zijn oude ambitie: het schrijverschap. Maar het schrijven lukt niet. O... »
Liebmans ring Najaar 1998. Crisis in Rusland. Zelfs de roebel is op de bon. Weduwnaar op non-actief Johannes Liebman is zich van dit ellendige decor nog niet bewust wannee... »
Een dame in Kislovodsk Behalve auteur van grote, panoramische romans is Pieter Waterdrinker een begenadigd schrijver van korte verhalen. <i>Een dame in Kislovodsk</i> is een select... »
Tasjesmensen "<i>Montagne Russe</i> (roetsjbaan) is een werveling van verhalen die zich grotendeels afspelen in hedendaags Rusland. Het decor is vooral Moskou, het Manhat... »
Een avond in Luzern "<i>Montagne Russe</i> (roetsjbaan) is een werveling van verhalen die zich grotendeels afspelen in hedendaags Rusland. Het decor is vooral Moskou, het Manhat... »
Biecht aan mijn vrouw In het voorjaar van het roerige jaar 2020 verruilden Pieter Waterdrinker, zijn vrouw en drie poezen hun appartement in Sint-Petersburg voor een tijdelijk ond... »
Vanaf de boulevard "<i>Montagne Russe</i> (roetsjbaan) is een werveling van verhalen die zich grotendeels afspelen in hedendaags Rusland. Het decor is vooral Moskou, het Manhat... »