Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Les chats de Lili - grote letter uitgave Soms heb ik wel eens het vermoeden dat Lili in kattengidsen vermeld staat als geheimtip. Chez Lili, Bed & Breakfast plus Table d'hte. Prijs nader overeen te ... »
Gare du Nord Gare du Nord, het Parijse noordstation, is met name voor Nederlanders en Belgen de toegangspoort tot Frankrijk. Al anderhalve eeuw lang. Een kop-station, dus... »
De meridiaan van Parijs Kunstenaar Jan Dibbets ontwierp een inmiddels beroemd monument voor de Franse astronoom Arago, 135 ronde koperen plaatjes in de straten en op de plein van Pa... »
My Jazz Moments In de jaren zestig werkzaam bij de afdeling klassiek van het toenmalige Phonogram te Baarn fotografeerde Frits van Swoll in zijn vrije tijd legendarische Jaz... »
Gare du Nord In zijn jonge jaren vindt Philip Freriks in Parijs de liefde van zijn leven. Hij is naar de Franse hoofdstad verhuisd om er buitenlandcorrespondent te worden... »
De schilders van Parijs Philip Freriks vertelt op meeslepende wijze het verhaal van de impressionisten, de schilders van Parijs. Hij neemt je mee naar Frankrijk, zijn lievelingsland... »