Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het verraad van Smurfbloesem De rivier bij het verloren dorp van de meisjesis plots opgedroogd. Samen met Potige Smurf, Brilsmurf en Klungelsmurf gaan eenpaar van de meisjes op onderzoek... »
Het raadsel van de maansteen Ja dat weet ik wel Maar degene die me bestelen wil woont niet op het slot U weet zelfs niet eens wie ik ben. Ik heet Olivier en ben knecht van de tovenaar Pi... »
De rode taxi's In Blijdenburg de woonplaats van Steven Sterk heeft zich een nieuw taxibedrijf gevestigd. Mijnheer Pijpers krijgt zware concurrentie van de prachtige gloedni... »
Omnibus De favoriete strips van Lolsmurf Ontdek de vijf favoriete Smurfenverhalen van Lolsmurf in een superdik stripboek.Om je te bescheuren!De grappen van Lolsmurf - Alles smurft vanzelf - De honde... »
De smurfen en de witte storm Zoals ieder jaar bereiden de Smurfen zich goed voor op de eerste vorst van het jaar, maar een sneeuwstorm van dit kaliber had niemand kunnen verwachten! Lols... »
De oorlog der 7 bronnen Mijn onderdanen hielden van me. Oorlog was er niet. Kortom we waren een gelukkig volk. Maar helaas ik was te verzot op wijn... En nu gebeurde het eens dat wi... »