Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wijze woorden van Meester Kong Verleden, heden en toekomst komen samen. In een unieke mix van fictie en non-fictie reis je over de hele wereld én door de tijd. Deel drie in de spannende r... »
Een snuifje radium Verleden, heden en toekomst komen samen. In een unieke mix van fictie en non-fictie reis je over de hele wereld én door de tijd. Een reeks voor nieuwsgierig... »
Alexander von Humboldt De serie ‘Knappe koppen’ laat jonge kinderen kennismaken met de grootste wetenschappers aller tijden. Deze keer: Alexander von Humboldt, de vader van de ... »
Nikola Tesla Vandaag de dag gebruiken we overal elektriciteit: via de lampen boven je hoofd, de tablet voor je neus, de koelkast in het stopcontact of de nieuwste elektri... »
Wentelwereld Freek Holtrust baalt als een vogel met hoogtevrees. Zijn ouders willen verhuizen, zijn opa is overleden, en zijn school is zo boeiend als een baksteen. Op zo... »
Marie Curie Op 7 november 1867 wordt in Polen een meisje geboren dat de wetenschappelijke wereld voorgoed zal veranderen: Maria Sklodowska. Ze is een kei in wiskunde en ... »
Leonardo da Vinci Van een plattelandsjongen groeide Leonardo da Vinci uit tot een wereldberoemd schilder. Maar wist je dat het Florentijnse genie daartussen nog zoveel meer he... »
Opgejaagd 1603. De wereld van Bette staat op z’n kop. Haar ouders zijn gestorven aan een vreemde ziekte, waardoor zij nu van moord en hekserij wordt beschuldigd. Ze ... »
Malikir Dit is het vervolg op Wentelwereld.Freek keert terug naar Wentelwereld, maar de reis loopt niet helemaal zoals verwacht. Hij komt terecht in Malikir aan de a... »
Confucius Zo’n 2500 jaar geleden liep er in China een jongen rond genaamd Qiu. Heel veel is er niet over hem bekend, en toch groeide de kleine jongen uit tot een van... »