Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Met Hitler voor moedertje Rusland Ongeveer 1 miljoen inwoners van de Sovjet-Unie collaboreerden met de nazi's. Dat is een opmerkelijk feit, want de nazi's konden dankzij hun rassenpolitiek ni... »
Erich Ludendorff Er bestaan verschillende biografieën over Erich Ludendorff. Ze hebben gemeenschappelijk dat ze stoppen bij het jaar 1918, het einde van de Eerste Wereldoorl... »
Thule en het Derde Rijk We weten maar weinig over de vroegste periode van Hitler. Dit boek geeft baanbrekend inzicht. Hitler kwam voort uit het geheimzinnige Thulegenootschap dat in... »
Globus en de Holocaust <p>Odilo Globocnik beet de gifcapsule kapot kort na zijn gevangenneming en werd begraven in een ongewijd graf aan de oevers van de rivier de Drau. Een storma... »
Hongarije 1944-1945 Hongarije vormt het onbekende sluitstuk van de lange destructieve politiek van nazi-Duitsland. Vanwege de olievelden ten zuiden van het Balantonmeer bracht H... »
Krim De Krim staat volop in de belangstelling. Het gebied heeft grote emotionele betekenis voor Moskou. Hoe dat komt, dat leert ons de geschiedenis van 1941 en 19... »
Vierde bulletin van de Tweede Wereldoorlog In het vierde bulletin van de Tweede Wereldoorlog zijn weer een aantal facinerende onderwerpen over de Tweede Wereldoorlog bijeengebracht. Zo schrijft de bek... »
Friedrich Knolle Wat begon als de bestudering van een geluidsband met daarop de stem van SD-officier Friedrich Knolle, leidde tot het schrijven van dit schokkende en onthulle... »