Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Naam van God is genade <p>Paus Franciscus richt zich in dit boek persoonlijk tot elke man en vrouw ter wereld, binnen en buiten de kerk. Via een intieme dialoog wil hij een inspira... »
Zonder Jezus kunnen we niets De opdracht van de verkondiging van het Evangelie is niet – zoals paus Franciscus in dit vraaggesprek met Gianni Valente betoogt – een taak van het ‘be... »
De kerk van barmhartigheid Paus Franciscus weet met zijn sobere stijl veel bewondering te oogsten, zowel bij gelovigen als niet-gelovigen. Bij zijn aantreden als paus noemde hij zichze... »
Christus Vivit Christus vivit, Christus leeft. ‘Hij is onze hoop en de mooistejeugd van deze wereld. Alles wat Hij aanraakt, wordt jong,wordt nieuw, vult zich met leven. ... »
Politiek en samenleving Paus Franciscus & Dominique WoltonPolitiek en samenleving. Een openhartig interviewEen jaar lang heeft paus Franciscus gedurende twaalf ontmoetingen gesproke... »
Groeien in liefde Voor paus Franciscus vormen vreugde en liefde een eenheid. Niet toevallig draagt een uitvoerig document van zijn hand de titel Amoris Laetitia of De vreugde ... »
Desiderio desideravi <p>Het is de gemeenschap van Pinksteren die het Brood kan breken in de zekerheid dat de Heer leeft, verrezen is uit de doden, tegenwoordig is met zijn Woor... »
Over hemel en aarde Het persoonlijke credo van Paus Franciscus nu in hardcover Paus Franciscus gaat in dit boek in gesprek met zijn vriend Rabbijn Abraham Skorka over de uitdagi... »