Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niet bijten, Dolfje! Dolfje Weerwolfje rent door het Wolvenbos.
Hij heeft last van jagersbloed.
Hij wil jagen en zelfs...
'Niet bijten, Dolfje!' zegt Noura.
Maar Dolfje is niet d... »
Sam Schoffel en de dievendag Spannend toneelleesboek van Paul van Loon op AVI M4 over meester-speurder Sam Schoffel. Lost ze ook deze zaak weer op? De teksten lees je samen hardop. Kies ... »
Sam Schoffel en de zaak van de schildpad Sam Schoffel en de zaak van de schildpad. Spannend toneelleesboek over meester-speurder Sam Schoffel. Lost ze ook deze zaak weer op? Schoffel is de naam, Sam... »
Raveleijn Gelokt door raven loopt Thomas met zijn twee broers en tweelingzussen door een overwoekerde poort. Tot zijn verbazing veranderen zij in ruiters te paard. Tho... »
Meester Kikker <i>'Soms ben ik een kikker. Dat is mijn supergeheim. Niemand mag het weten, behalve jullie.'</i>
Sita, Wouter en de andere kinderen in de klas lachen. Leuke... »
SuperDolfje Er komt een nieuwe jongen bij Dolfje en Noura in de klas.
Gregor is groot met glanzend haar als een gouden helm.
Iedereen vindt hem supercool. Zelfs meeste... »
Foeksia en de Bezembus Foeksia en de andere miniheksjes gaan op heksenschoolreis, in een bus van bezems en takken. Ze gaan naar de Hekseling, een park met enge achtbanen en grote t... »
Griezelbeelden <i>Niks fantasie, dacht Louisa. Er gebeuren hier vreemde dingen en er zijn maar twee verklaringen mogelijk: óf ik ben gek, óf het spookt hier.</i>
SuperDolfje en de Groene Gigant ‘WOE HA HA!’
Een akelige lach schalt door de nacht. De straten liggen vol puin, huizen zijn beschadigd. Een tornado, denkt iedereen de volgende ochtend. ... »