Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Griezelbus 4½ ‘PEN EN INKT, BLOED, ZWEET EN TRANEN, DAARVAN WORDEN VERHALEN GEMAAKT,’ MOMPELT ONNOVAL. ‘DE INKT MOET ALS BLOED OVER HET PAPIER VLOEIEN. PAS DAN WORDE... »
Vier kinderen neuzen stiekem rond op een autokerkhof. Als er een vreselijk onweer losbarst, schuilen ze in een oude bus. De blik... »
Weerwolvenfeest Er is een weerwolvenfeest op school, wrow!
Timmie draagt een wolvenmasker van papier.
Dolfje en Noura niet. Het is volle maan.
Zij hebben geen masker nodi... »
De bende van de Witte Veer Geruchten doen de ronde over vreemde wolfachtige wezens in de magische stad Raveleijn. Een boevenbende! De leden dragen wolvenmaskers. Overal waar deze bende... »
De griezelbus Vier kinderen neuzen stiekem rond op een autokerkhof. Als er een vreselijk onweer losbarst, schuilen ze in een oude bus.
De bliksem slaat in. De verlichting ... »
De Griezelbus <i>‘Je bent een mislukkeling, Onnoval,' zegt Ferluci, de heerser van de Andere Werkelijkheid. 'Een levensgrote mislukkeling. Na al die jaren heb je nog gee... »