Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

MeerMonster
MeerMonster
Wat zit daar in de emmer zalm die Pa meebracht?
Volgens opa weerwolf is het een Selkie, een wezentje uit Schotland.
Het moet zo snel mogelijk terug, anders k... »
 
 
 
 
 

Een bomvolle boomhut
Een bomvolle boomhut
Een geheime boomhut midden in de dierentuin… Welk kind wil dat nou niet? De vader van Daniël en Suzina is directeur van de Zoo, en dus beleven Daniël en ... »
 
 
 
 
 

Meester Kikker
Meester Kikker
<p><i>'Soms ben ik een kikker. Dat is mijn supergeheim. Niemand mag het weten, behalve jullie.'</i>

Sita, Wouter en de andere kinderen in de kla... »
 
 
 
 
 

Weerwolfgeheimen
Weerwolfgeheimen
Hoera! Dolfje, Noura en Timmie zijn op vakantie in de Ardennen met de hele familie. Leuk vakantiehuisje. Lekker weerwolf zijn met volle maan. Want niemand zi... »
 
 
 
 
 

Paniek in de Leeuwenkuil
Paniek in de Leeuwenkuil
In de Leeuwenkuil is altijd avontuur. Daniel en Suzina weten er alles van. Hun geheime boomhut ligt midden in de Zoo.
Daniel heeft een pechdag.
Hij staat op... »
 
 
 
 
 

De Griezelbus
De Griezelbus
Onnoval wordt wakker in de berm. Op zijn hoofd voelt hij een buil. Alweer is hij door jongens in elkaar geslagen.
Dan valt de duistere gestalte van een scha... »
 
 
 
 
 

Foeksia en de spiegelheks
Foeksia en de spiegelheks
Wie is die boze heks in het bos? Ze lijkt op Foeksia. Maar het is Foeksia niet! Komt het door de spiegel? Foeksia brak hem. Nu heeft Foeksia alleen nog pech.... »
 
 
 
 
 

Een weerwolf in de Leeuwenkuil
Een weerwolf in de Leeuwenkuil
Als Dolfje zijn ogen opendoet, is het al licht.
De volle maan is verdwenen.
Om hem heen zijn allemaal wilde dieren.
Waar is hij? Wat is er gebeurd?

's Oc... »