Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Passe-vite Een originele geschiedenis van Vlaanderen in 50+1 voorwerpen Vliegenvanger met punaise, fietsplaat, Artisboeken, diaprojector of stofjas. Paul de Moor besch... »
De schilder, de duif en de dingen De wereld gezien door de ogen van een jongen die later een groot schilder zou worden;;;Beeldend en aangrijpend geschreven;;;Geïllustreerd met tekeningen van... »
Schilderen over geheimen Michaël Borremans is one of Belgium’s best-known painters. Much of his work is highly mysterious, intriguing people all over the world. In this book, aime... »
De wei van koe Een sprankelend boek voor eerste lezers;;;Een uniek boek geschreven met alleen maar eenlettergrepige woorden;;;Een ontroerend en spannend verhaal over Koe, R... »
Passe-vite Een originele geschiedenis van Vlaanderen in 50+1 voorwerpen Vliegenvanger met punaise, fietsplaat, Artisboeken, diaprojector of stofjas. Paul de Moor beschr... »
Het fietsboek <p>Een boek voor zweetdieven, pedaalridders en wieltjeszuigers. Maar ook voor luieriken die houden van luchtfietsen.</p> <p>Wist je dat:</p> <ul> <li>De uitv... »
De reis van Rat Spannend en grappig relaas van de reis van Rat en zijn reisgezellen Beer en Mees;;;De opvolger van <i>De wei van Koe</i>;;;Geschreven met alleen maar eenlett... »
1000 plekken die je echt gezien moet hebben Volledig geactualiseerde editie van oerdegelijke toerismebijbel Het miljoenenkwartier - Herberg Moeder de Gans - Het Drielandenpunt - Felicien Rops Museum -... »
Luc Tuijmans <p>Dit jeugdboek wordt gekenmerkt door een sterk verhaal, een heldere schrijfstijl die doet denken aan 'schilderen op ijs'. Tekst en schilderkunst werken hie... »