Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Buitengewone ontdekkingsreizigers <p>Wist je dat de schepen van ontdekkingsreizigers een fortuin kostten? Dat er voor elk schip twee- tot drieduizend eiken nodig waren?
Dat sommige schee... »
Passe-vite Een originele geschiedenis van Vlaanderen in 50+1 voorwerpen Vliegenvanger met punaise, fietsplaat, Artisboeken, diaprojector of stofjas. Paul de Moor besch... »
1000 plekken die je écht gezien moet hebben Deze klassieker bevat een inspirerende, soms eigenzinnige selectie aan plekken die je echt gezien moet hebben.1000 bijzondere plekken beschreven in evenveel ... »
Schilderen over geheimen Michaël Borremans is one of Belgium’s best-known painters. Much of his work is highly mysterious, intriguing people all over the world. In this book, aime... »
Passe-vite Een originele geschiedenis van Vlaanderen in 50+1 voorwerpen Vliegenvanger met punaise, fietsplaat, Artisboeken, diaprojector of stofjas. Paul de Moor beschr... »
Rat is zoek Een prachtig verhaal over Koe en Rat in eenlettergrepige woorden'Wie gaat er nou een plas op met een schip van krant?' smaalt Koe. 'Tja', zegt Pad. 'Rat niet... »
Het fietsboek <p>Een boek voor zweetdieven, pedaalridders en wieltjeszuigers. Maar ook voor luieriken die houden van luchtfietsen.</p> <p>Wist je dat:</p> <ul> <li>De uitv... »
365 dagen Belgie 365 dagen Belgi evat de mooiste, bekendste en verrassendste plekken van Belgi Een Vlaamse, Waalse en Britse auteur gidsen je, ieder in hun eigen taal, door d... »