Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
COB In Kwartaalbericht:-Meer optimisme over de economie en het land-Maar ook scepsis en mensen met grote zorgen-Vertrouwen in de politiek blijft laag-Zorg, econo... »
Burgerperspectieven Burgerperspectieven 2019|3•Economisch nog steeds heel positief gestemd, over de maatschappij wat minder•Nederlanders over de hele linie positiever gestem... »
Burgerperspectieven 2017|4 - De economische stemming blijft positief en de houding tegenover de politiek is stabiel- Samenleven, gezondheidszorg en economie zijn redenen voor zorg én ... »
COB Burgerperspectieven verschijnt vier keer per jaar.- Haagse politiek meer gewaardeerd na de vliegramp- Gezondheids- en ouderenzorg blijven hét thema- 'Samenl... »
Burgerperspectieven 2013 | 2 De trends in (on)tevredenheid, vertrouwen, maatschappelijke zorgen en politieke prioriteiten van de bevolking.<br/><br/>In dit kwartaalbericht:<br/><br/>- Te... »
Burgerperspectieven De trends in (on)tevredenheid, vertrouwen, maatschappelijke zorgen en politieke prioriteiten van de bevolking.<br/>- Stemming over de economie blijft somber<... »
Burgerperspectieven De trends in (on)tevredenheid, vertrouwen, maatschappelijke zorgen en politieke prioriteiten van de bevolking. Begin 2011 waren Nederlanders plotseling iets ... »