Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Watergraafsmeer Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Ellen Grabowsky<br/><br/><br/>Dit negende deeltje van de Bibliotheek van... »
Amsterdams lijflied Wat is het mooiste, beste, geestigste, ontroerendste, interessantste,... »
Nieuw-Zuid Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen deel 2<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Alice van Diepen<br/><br/><br/>Nieuw-Zuid, of Plan Zuid, vertelt ... »
Waar de mimosa bloeit Auguste Renoir betrok er als eerste, beroemde kunstenaar in 1908 een landgoed. Velen volgden. Ook Nederlandse schilders, beeldhouwers en schrijvers streken n... »
Gompelemikkie Op een dag vertelt Tante Trui dat ze op reis gaat. Ze vraagt daarom of Rikkie voor haar poes Jip wil zorgen. Tante heeft al met slager Hesp afgesproken dat R... »
Nieuw-West Nieuw-West kent vele verhalen. Toen Het Parool en het Stadsarchief Amsterdam opriepen tot het inzenden van herinneringen kwamen er talloze reacties. De moois... »
Noord Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen deel 4<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Carolien Sch?nfeld<br/><br/><br/>Amsterdam-Noord vertelt vele ver... »
Gompelemikkie! Op een dag vertelt Tante Trui dat ze op reis gaat. Ze vraagt daarom of Rikkie voor haar poes Jip wil zorgen. Tante heeft al met slager Hesp afgesproken dat R... »
De Pijp Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen deel 6<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Carolien Sch?nfeld<br/><br/>De Pijp in Amsterdam kent vele verhal... »