Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het monster uit de diepte Marijn woont al een paar jaar op Long Island. Op dit Bahamaanse eiland wordt de rust maar zelden verstoord. Tot er op een dag een wetenschappelijke expeditie... »
Antiek marmer kleuren van het oude Rome Vanaf de tijd van keizer Augustus waren Romeinen verzot op schitterende kleuren. Massieve zuilen en beelden verrezen overal in de stad. Hele oppervlakken van... »
Dolfijnen vrij! Marijn reist naar Florida om mee te werken aan de bevrijding van twee dolfijnen. In dezelfde periode vinden er in de streek een aantal ongewone voorvallen pl... »
Het ijzerfront 1914-1918 Wat Ieper was voor de Britten,<br/>was de IJzer voor de Belgen!<br/><br/>Dit boek brengt je naar een gebied in België waar de Eerste Wereldoorlog bijzonder ... »
Red de dolfijnen 'Red de dolfijnen!' is een spannend en meeslepend verhaal geworden, bijzonder beklijvend, vooral ook omdat het zich heel dicht bij de realiteit afspeelt. Het... »
De grote ommekeer Nadat de superorkaan hun eiland heeft verwoest, zijn Victoria en haar familie verplicht elders te gaan wonen. Tegelijk willen zij ook alles in het werk stell... »
De Belgische kust Honderdvijftig jaar geleden was de Belgische kust bijna één groot woest duingebied. De eerste toeristen die er kwamen, beperkten zich tot enkele badsteden.... »
De spoken van McHaggis De jonge Kevin komt in Schotland aan. Maar het gaat mis. De familie waar hij zou verblijven, is er niet. Gelukkig kan hij terecht bij Lord McHaggis. Op het k... »
Dolfijnen vrij! Marijn wordt naar Florida geroepen om mee te werken aan de bevrijding van twee dolfijnen. Maar in dezelfde periode hebben in de streek enkele uiterst ongewon... »