Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een tuin van eten Een tuin van eten
vier seizoenen oogst
De eerste tuin was een eetbare tuin, een tuin gevuld met de heerlijkste vruchten in een overvloed aan kleur. Steeds me... »
Kiemen en microgroenten <p>Gezond uit de moestuin </p><p></p><p>Kiemen en microgroenten zijn trendy, decoratief, lekker en buitengewoon gezond! Redenen genoeg dus om zelf aan de... »
Sappen en smoothies uit eigen tuin Heerlijk gezonde drankjes op basis van fruit, groenten, kruiden en bloemen. <br/><br/>Sappen en smoothies zijn lekker, gezond én gemakkelijk zelf te mak... »
IJs en sorbet uit eigen tuin IJs is lekker. Het is niet alleen verfrissend in de zomer, het smaakt het hele jaar door overheerlijk. Zeker als je de basis voor zo'n heerlijk dessert of tu... »
Nieuwe kruiden en bladgroenten in tuin en keuken Een unieke gelegenheid om de eigentuin te verrijken tot een hoogst originele veelkleurige en smaakvolle siermoestuin. Een unieke gelegenheid om de eigentuin... »