Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het leven begint in Parijs Na achttien jaar huwelijk blijkt Annebelles man de voorkeur te geven aan iemand met meer borsthaar. Einde droomleven en dito toekomst.Nu kan ze zich in haar ... »
In de spotlights Lindsay is in haar nopjes met haar opdracht bij een nieuwe tv-show: ze moet de intrigerende chef-kok Carlos Montigo interviewen. Zodra ze samen voor de tv-ca... »
Zonnige dagen ; Klussen en kussen (1) ZONNIGE DAGEN - Nancy Robards Thompson Als haar neefje Liam zijn moeder verliest, wil Julianne haar armen om hem heen slaan en hem nooit meer laten gaan.... »