Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Help, pap is weg! 'Pap ruimt nooit op', zucht mam. Dat is te zien! Paps werkplek is een bende. Mam trekt een cirkel op de vloer. 'Buiten de lijn wil ik geen troep meer!' Dan i... »
Wat een lef! Eef mag mee met de bus. In de bus is een kip en een kat en een bij. Pas op, Eef! De bij is boos. Maan roos vis leesboeken Boeken voor kinderen die leren leze... »
De zonnekroon Kars is bijna jarig. "Nou nou", zegt papa-twee als hij het verlanglijstje van Kars leest. Daar staat op: met piraten vechten, met een raket naar de maan, op ... »
Een eiland vol dieren Armin logeert bij zijn opa, die een boerderij heeft op een terp. Doordat de rivier overstroomt, wordt de terp een eiland vol dieren, die naar de hoge plek vl... »
Licht Licht glimlachte en zei: 'Zie je deze boom? Elk blad, elk takje, elk stukje van de schors en elke wortel is uniek. Allemaal zijn ze verschillend van elkaar, ... »