Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pieta <p>De gedichten in <em>Pieta </em>gaan over dragen en dwalen, over rouw en roes. Over het verlangen te vallen, op te gaan in een moment, in een ander. <em>Pi... »
Winterlaken Hoe eenvoudig een liefde kan beginnen, zo zwaar kan diezelfdeliefde op de proef gesteld worden na een immens verlies. Vanuitde wil het einde dat zich aandien... »
Winterlaken Hoe eenvoudig een liefde kan beginnen, zo zwaar kan diezelfdeliefde op de proef gesteld worden na een immens verlies. Vanuitde wil het einde dat zich aandien... »
Betsabee Romero Cars and Traces Betsabeé Romero (1963) is een Mexicaanse kunstenares die installaties, fotos en schilderijen maakt waarin de auto een belangrijke rol speelt. Romero maakt... »
Gies Backes - I Know This PLace Het zijn vaak enigszins verloren plekken en al te gewone, banale dingen, die de aandacht trekken van Gies Backes (Venlo, 1977). Een ouwe caravan, een deels o... »
Huisverraad In <i>Uitzien met D</i>, de bekroonde debuutbundel van Mischa Andriessen, was de wereld nog ogenschijnlijk overzichtelijk, want niet groter dan een tuin. Die... »
Het drogsyndicaat Mischa Andriessen vertelt in <em>Het Drogsyndicaat</em> het verhaal van de zondvloed als straf voor een onverantwoordelijke omgang met mens, dier en plant. Z... »