Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Elena in het pretpark De collega's van supermarkt De Giraf besluiten op een vrije dag naar het pretpark te gaan. Elena vindt het spannend, een uitje met Rik ...Superrr is een seri... »
Nieuw in Nederland Alicia komt uit BraziliĆ« en gaat zonder dat ook maar een woord Nederlands spreekt met de bus naar haar nieuwe school. De eerste dag viel niet mee, maar teru... »
Rik en Elena En dan is het zomer! Eindelijk! Veel vrienden van supermarkt De Giraf zijn op vakantie. Maar Rik gaat eerst twee weken werken. En Elena ook! Rik heeft er zin... »
Rik op zijn eerste werkdag Superrr is een serie van tien extra makkelijk te lezen boeken, speciaalvoor leerlingen in het ISK/OKAN. Door het lezen van deze verhalen- over bijbaantjes, v... »
Elena en de winkeldief Superrr is een serie van tien extra makkelijk te lezen boeken, speciaalvoor leerlingen in het ISK/OKAN. Door het lezen van deze verhalen- over bijbaantjes, v... »
Daan gaat vissen Vandaag is het zondag. De vrienden van Daan uit de supermarkt zijn allemaal druk. Daan wil ook iets doen. Hij gaat vissen! En dan vangt hij een heel grote vi... »