Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het eigenwijze ei Ei rolt uit zijn nest en botst tegen een steen. Boink. Krak!
Hij gaat op zoek naar zijn moeder, en komt onderweg allerlei jonge dieren tegen. Dan ziet hij ee... »
Nog 100 nachtjes slapen Wachten op je verjaardag duurt lang. Nog honderd nachtjes? Dan maakt Dorus zelf wel een feestje! En mama heeft gezegd dat ze lekker mag gaan knippen...
Over... »
Ik ben geen boek, ik ben een kip Grappig dierenboek. Met leuke verrassingen onder de apjes. Ik ben een kip en geen boek! Ik heb veren en vleugels, geen bladzijden. Weg met die letters, of zi... »
Wasco weet een mop "Mam, ik weet nóg een leuke!" <br/>"Zal ik er nog ééntje vertellen?"<br/><br/>Alle ouders zullen deze zinnetjes herkennen. Soms lijkt het alsof kinderen o... »
Mama, wat is dat? Mama Krokodil gaat boodschappen doen. En Tip mag mee.
Onderweg vraagt hij telkens: ‘Mama, wat is dat?’
Maar mama kijkt alleen maar bezorgd op haar bood... »
Ik kleur van jou Gedichten vol verwondering en sprankelende tekeningen die een poëtische kijk op gevoelens en gebeurtenissen geven. Over drijven met je oren onder water, ove... »
Wasco weet er nog eentje Wasco weet er nog eentje van Milja Praagman staat vol met de leukste moppen voor de beginnende lezer, waar grappenmakers van alle leeftijden gegarandeerd om ... »
Gestrikt! <p>Veters leren strikken was voor peuters nog nooit zo leuk als met 'Gestrikt!' van Zilveren Penseelwinnares Milja Praagman. Een bijzonder en kleurrijk prent... »