Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Torak en Wolf deel 1 t/m 3 <p>In het hoge, koude noorden, in een donker ver verleden. Niemand anders dan de twaalfjarige jongen Torak kan het Kwaad stoppen, maar hij is gewond en op de... »
Hylas en de schaduw van de leeuwin Het is 3500 jaar geleden in een land aan de Middellandse Zee. Vulkanen spuwen, de aarde beeft en de zon brandt. Hylas wordt achtervolgd door een groep zwaarb... »
Hylas en de tombe van de krokodil Hylas en Pirra arriveren eindelijk in Egypte. Maar daar blijkt dat de dolk die Oeserref bewaakte is verdwenen. Bovendien zijn Telamon en de Kraaien ook in Eg... »
De tand van de slang <p>Belle is de jongste van de dochters van Eden en leeft met een geheim, dat haar
verwijdert van haar familie en haar in een isolement houdt. Haar zoektocht ... »