Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Slaapklets voor kleuters DAGBOEK VOOR HET SLAPENGAAN - Slaapklets voor kleuters is een bijzonder dagboek voor kind en ouder met leuke vragen en speelse opdrachten. Aan de hand van pl... »
Lijfklets Lijfklets is een bijzonder invulboek over belangrijke onderwerpen in de seksuele opvoeding. Van je lijf leren kennen tot verliefdheid en van grenzen aangeven... »
Slaapklets! voor kleuters Slaapklets! voor kleuters is een fijn boek om voor het slapengaan de dag door te nemen en even de volle aandacht van mama of papa te krijgen. Het is goed voo... »
Scheidingklets Scheidingklets is een invulboek voor kinderen van gescheiden ouders (6 tot 12 jaar) dat ouders helpt het gesprek aan te gaan en kinderen uitnodigt hun gevoel... »
Vriendenklets! Vriendenklets! is de nieuwste titel in de kletsserie van Gezinnig. Het is een bijzonder vriendenboek voor klein en groot (4-99+). De invuller noteert niet al... »
Duoklets mama Vrolijk invulboek uit de kletsserie van Gezinnig. Samen in gesprek met Duoklets: een bijzonder boekje met vragen, keuzelijstjes en aankruishokjes. Elke linke... »
Vakantieklets! Vakantieklets! editie 2 is een bijzonder boek met 24 uitscheurbare kaarten voor kinderen vanaf 6 jaar. Op alle kaarten staan leuke opdrachten en vragen. Op d... »
Offlineklets Niet scrollen maar springen, niet klikken maar kletsen, niet schieten maar speuren. Met Offlineklets kun je leuke dingen zonder scherm! In een katoenen zakje... »