Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het nieuwe Europa In dit boek bezoekt Michael Palin een deel van Europa dat voor hem net zo onbekend is als de hoogvlakte van Tibet of de uitgestrekte Sahara: Oost-Europa. <br... »
Himalaya Michael Palins epische reizen hebben hem in alle uithoeken van de wereld gebracht. Hij reisde van de noord- naar de zuidpool, doorkruiste alle landen rond de... »
Van pool tot pool Het is kwart voor vier op een zaterdagmiddag en ik bevind mij op 27 kilometer van de noordpool. Ergens, ver van deze plek, verrichten mensen hun dagelijkse b... »
Sahara In Sahara reist Michael Palin dwars door uitgestrekte en meedogenloze woestijnvlakten. Zijn reis voert hem van Gibraltar naar Marokko, het Atlasgebergte, Alg... »