Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De vermissing Chantal Zwart wordt geconfronteerd met de vermissing van Ella Drukker, een oud-klasgenote van de middelbare school. Van Ella is al tien jaar niets vernomen, ... »
Twee zomers De achtentwintigjarige Chantal Zwart is verslaggeefster en presentatrice bij France Inter, een gerenommeerd radiostation in Parijs. Nadat haar vriendje - tev... »
Nacht in Parijs <p>Chantal Zwart geniet in Parijs van haar leven als freelance journaliste. Op een nacht krijgt ze een telefoontje van Naomi, een oud-studiegenoot uit Nederl... »
Nacht in Parijs Chantal Zwart geniet in Parijs van de vrijheid die het leven als freelance journaliste haar biedt. Op een nacht krijgt ze een telefoontje van Naomi. Ze is in... »
Het meisje op de weg <p>Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido op een afgelegen plek in Zuidwest-Frankrijk, aan de rand van het Centraal Massief. Wann... »
Nacht in Parijs <p>Chantal Zwart geniet in Parijs van haar leven als freelance journaliste. Op een nacht krijgt ze een telefoontje van Naomi, een oud-studiegenoot uit Nederl... »