Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kikker is een held Het had al dagen geregend. De rivier was buiten zijn oevers getreden. Kikker, Varkentje en Eend logeerden bij Haas, want het huis van Haas was het enige huis... »
Kikker is bang Het was avond en Kikker was bang.
Overal hoorde hij vreemde geluiden. En bij Eend thuis was het ook al niet pluis.
Samen besloten ze door het bos naar Varke... »
Het ABC van Kikker De a van appel, de b van bloem, de c van cadeau...Ken jij alle letters van het alfabet al?Kikker niet!Hij en zijn vriendjes staan op de plaatjes in dit boek.... »
Kikker knuffel - 20 cm Niets zo heerlijk als knuffelen met je eigen Kikker knuffel, gebaseerd op de beroemde Kikker van Max Velthuijs. Inclusief zwembroekje en sjaal. »
Kikker is bedroefd Kikker is bedroefd. Hij kan wel huilen, maar hij weet niet waarom. Rat probeert hem op te vrolijken, door gekke bekken te trekken en rare kunsten te doen, ma... »