Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De ondernemende organisatie 'Disruptive innovation' is een term die steeds vaker wordt gebruikt in managementmilieus. Het beschrijft hoe kleine opstartbedrijfjes er met weinig middelen ... »
Het Rijnland-boekje Dat de oude manier van organiseren niet meer afdoende is, weten we inmiddels. De kritiek op dit Angelsaksische systeem haalt vrijwel dagelijks de voorpagina'... »
Het Rijnland praktijkboekje Een Rijnlands bedrijf is anders opgezet dan een traditionele organisatie: er is weinig tot geen hiërarchie, de staf is dienend in plaats van sturend, het le... »
Het Rijnland praktijkboekje Jaap Peters en Mathieu Weggeman vinden het belangrijk dat we in Nederland weer vaker tegen elkaar kunnen zeggen: `Kijk, een typisch Rijnlands bedrijf. Een R... »
Het Grote Rijnlandboekje Tien jaar geleden publiceerden Jaap Peters en Mathieu Weggeman het eerste Rijnlandboekje, dat meteen een doorslaand succes werd. Kennelijk was de tijd rijp ... »
Het Rijnland-boekje Het Rijnland-model is volop in het nieuws. Zeker nu de kritiek op het Amerikaanse (Angelsaksische) kapitalistische systeem dagelijks de voorpaginas haalt, wo... »
Het Grote Rijnlandboekje Tien jaar geleden publiceerden Jaap Peters en Mathieu Weggeman het eerste Rijnlandboekje, dat meteen een doorslaand succes werd. Kennelijk was de tijd rijp ... »
In goed gezelschap Vakkennis verspreiden en behouden is een belangrijke succesfactor voor elk bedrijf en voor elke organisatie. De meester-gezelrelatie is een beproefde en bewe... »
André Kammaraad, patanoom-analoog VERHALENBUNDELProzafragmentZe kwamen graag bij De Gare Raap, vooral voor intercollegiaal overleg, als Sjoof weer eens onzeker was over de kleurconfrontaties ... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });