Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tussen liefde en leugens Wanneer Julia in 'Tussen liefde en leugens' van Mary Schoon de nieuwe knecht het erf op ziet komen, weet ze meteen dat het foute boel is. Ze voelt zich onwee... »
Jubileumomnibus 113 Familieromans en korte verhalen zijn gebundeld in deze omnibus: Leni Saris start met En ze lijkt zo op jou, gevolgd door Henny Thijssing-Boer, Op vlinderlich... »
De kast ‘De kast’ van Mary Schoon is een meeslepend kort verhaal over Fiene en Gilles. Ze hebben een brocantewinkel en speuren stad en land af naar nieuwe aanwin... »
Belofte aan een moeder Belofte aan een moeder van Mary Schoon is een streekroman met pit. Centraal staan vier broers, type rouwdouwer, die hun moeder op haar sterfbed beloven om no... »
Frommel De zomervakantie zit erop. Rik maakt met zijn ouders nog een wandeling door het bos. Tot zijn verbazing wordt hij aangesproken door een klein, bruin wezentje... »
De kracht van de liefde <p>Gard Donkers woont met zijn vader en twee broers in een plaggenhut op de hei. Als hij in de turf gaat werken, ontmoet hij de dochter van de grote vervener... »
Een tweede thuis in Thierache In Een tweede thuis in de Thiérache, lopen twee verhaallijnen door elkaar. De ene lijn wordt beheerst door de belevenissen van de auteur en zijn tweede huis... »
Tussen liefde en leugens Wanneer Julia in 'Tussen liefde en leugens' van Mary Schoon de nieuwe knecht het erf op ziet komen, weet ze meteen dat het foute boel is. Ze voelt zich onwee... »
Zij van Keijzer April 1940: net als Suzan haar plek gevonden heeft als boerin, breekt de oorlog uit. De pastoor vraagt haar twee Joodse kinderen op de zolder te verbergen en... »