Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jubileumomnibus 135 Vijfentwintig jaar na de Eerste jubileumomnibus verschijnt Jubileumomnibus 135. Een jubileum dus voor de jubileumomnibus, die ook nog eens in een nieuw jasje... »
Oud zeer <p>‘Oud zeer’ van Martin Scherstra is een roman over nieuwe liefde en oude koeien. Wanneer Nynke en Hidde elkaar ontmoeten tijdens een vakantie, worden z... »
Ontembaar als de zee <p>De jonge, ambitieuze Amber krijgt in 'Ontembaar als de zee' van Martin Scherstra een baan als dierenarts op een eiland. Ze werkt samen met de oude dierena... »
Zoete verleiding Elise Capet runt in het hartje van Parijs haar eigen patisserie, de Zoete Verleiding. Ze krijgt een heel bijzondere opdracht: binnen zesendertig uur moet ze ... »
Viva l'amore! Voor de winnaars van de Bouquet Schrijfwedstrijd is de Italiaanse man duidelijk onweerstaanbaar - alle drie kozen ze hem als held. En ook MARIT VAN BOHEMEN, ... »
Winterse verrassing Tamara’s uitgever is laaiend enthousiast over haar nieuwe roman ‘The Gentleman Hero’, maar zijzelf niet. Ze gelooft niet dat er zulke perfecte mannen b... »
Zelfs de sterren leken eenzaam ‘Zelfs de sterren leken eenzaam’ was de debuutroman van Martin Scherstra. Hoofdpersoon is de jonge Hermieneke, die na de dood van haar moeder noodgedwong... »
Adempauze Reis mee naar Schiermonnikoog in Adempauze van Martin Scherstra. Op de boot ontmoet je Sterre, een redacteur en blogger van het vasteland, en Erik, auteur va... »