Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Beulen van Breendonk <p>Het fort van Breendonk werd als gevangenis en doorgangskamp gebruikt door de Duitse politiediensten, de Sipo-SD. De levensomstandigheden die er heersten, ... »
België en zijn koningen De boeiende geschiedenis van 190 jaar Belgische monarchie. In 1830 kiest de Belgische grondwetgever voor een erfelijke monarchie, maar door de ministeriële... »
Van Louise-Marie tot Mathilde Louise-Marie, Marie-Henriette, Elisabeth, Astrid, Fabiola, Paola, Mathilde... We kennen misschien wel de namen van de Belgische koninginnen, maar weten we oo... »
Oost tegen west, noord tegen zuid Dit boek beschrijft de hedendaagse wereldgeschiedenis te beginnen van net na de Tweede Wereldoorlog tot over de drempel van de eenentwintigste eeuw. »
Belgie, een land in crisis BELGI EEN LAND IN CRISIS (1913-1950)
Mark Van den Wijngaert (red.)
Vanaf het begin van de Eerste Wereldoorlog tot de troonsafstand van Leopold III in 1950 ma... »