Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Je keek te ver Marjoleine de Vos wandelt elke dag een rondje vanuit haar huis in het Noord-Groningse Zeerijp. Onder een strakblauwe hemel, een grijs wolkendek of genadeloze... »
Afdalingen Marjoleine de Vos – Afdalingen <br/>Voor de tiende editie van de Week van de Klassieken gaat Marjoleine de Vos in Afdalingen op zoek naar onsterfelijkheid.... »
Een dolgelukkig Montessorivarken Het heerlijkste, bestgevulde en aanstekelijkste boek over eten, koken en sprankelende avonden!Van groentefestijnen tot tafelmanieren, van de zin van pinda’... »
Bijzondere zorg voor bijzondere kinderen Ieder kind is bijzonder op zijn eigen manier. De kinderen die in dit boek centraal staan zijn bijzonder omdat zij zich anders ontwikkelen dan wij gewend zijn... »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
Zo hevig in leven Bijna twee jaar geleden voelde Marjoleine de Vos een zwellinkje onder haar rechteroor. Niets aan de hand, stelde de dokter haar gerust, het is vast goedaardi... »
Doe je best Hoe moeten wij leven? De onmogelijkheid van de vraag vind je verrassend genoeg niet terug in de antwoorden die Marjoleine de Vos erop tracht te geven. We kun... »
Een dolgelukkig Montessorivarken Het heerlijkste, bestgevulde en aanstekelijkste boek over eten, koken en sprankelende avonden!Van groentefestijnen tot tafelmanieren, van de zin van pinda's ... »