Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het ongeluk De leerlingen van groep zes hebben dit jaar voor het eerst een meester. Meester Rob. Hij lijkt in het begin wat streng, maar al snel vinden zijn leerlingen h... »
Een open boek Nadat de schrijfster kwam met kinderboeken, reisverhalen, thrillers, romans en grappige gedichtjes vond ze het nu tijd voor haar autobiografie. In chronologi... »
Rijmelarijen op reis In Rijmelarijen op reis heeft Marja Vos haar reiservaringen in de vorm van gedichten op papier gezet. Van China, Peru tot Westerbork. Op deze wijze heeft zij... »
Naar de kermis Naar de kermis is een bundel met korte verhalen. Fictie en non-fictie wisselen elkaar af. De verhalen moeten gelezen worden in de volgorde waarin ze in het b... »