Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik weet niet wat ik zeggen moet <p>Ervaringen met dood, verlies en rouw roepen al snel ongemak op. Als een collega ernstig ziek is, een vader op de school van je kind is overleden, of als j... »
Noorderlicht Vier mensen zoeken een slachtoffer. Iemand moet dood. Dat hebben ze afgesproken.Noor, Frode, Magnus en Katja hebben elkaar ontmoet op een online literair for... »
De toekomst <p><em>De toekomst</em> van Mariska Overman is het derde deel in de romantische historische serie <em>Weense dromen</em>. Voor de liefhebbers van Bridgerton ... »
Eindspel Sanne maakt zich zorgen om haar oudere zus Lisa. Ze doet opeens dingen die ze normaal nooit zou doen en gaat om met mensen die totaal niet bij haar passen. W... »
Hoofdzaak Wie heeft deze lugubere moord op zijn geweten? Wat doe je als je nietsvermoedend je keuken binnenstapt en een hoofd op je keukentafel aantreft? David roept m... »
Hoofdzaak Specialist Postmortale zorg Isabel Dieudonné heeft twee jaar geleden haar werk als rechercheur vaarwel gezegd na een heftige zaak. Tot nu. Haar halfbroer, r... »