Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Astma Als je astma hebt, kun je niettegen sommige stofjes die je inademt.Daarvan krijg je het benauwd.Soms gaan je ogen jeukenen krijg je een loopneus.Astma gaat m... »
De Bakkerij Veel bakkers staan ’s nachts op.Dan bakken ze broodin de werkplaats van de bakkerij.Zo ligt het elke ochtend vers in de winkel.Hoe ziet een dag van de bakk... »
Naar logopedie Sommige kinderen hebben een hese stem. Andere kinderen stotteren.Weer andere kinderen slissen.Of ze spreken sommige woorden niet goed uit.Al deze kinderen ku... »
Werken in de dierentuin In de dierentuin werken veel mensen.Dierenverzorgers bijvoorbeeld.Maar ook een dierenarts en een bioloog.Wat doen ze precies?Hoe zorgen ze dat de dieren het ... »
Mijn familie komt uit Turkije Masal is geboren in Turkije.Ze woont nu in Nederland,samen met haar ouders en broer.Ze woont hier graag,maar sommige dingen mist ze wel.In Turkije speelde ze... »
Bijzondere huizen Sommige mensen wonen in een heel bijzonder huis. Hun huis heeft een aparte vorm, bijvoorbeeld de vorm van een bol. Of het is heel klein, maar toch met alles ... »
Madurodam In Madurodam staan in het kleinbekende gebouwen van Nederland.Zoals het station van Utrechten het Muiderslot.Je leert in Madurodamwaar Nederland goed in is.D... »
Slangen Slangen leven op het land, in de bomen of in het water. Sommige zijn heel klein, andere worden wel acht meter lang! Slangen hebben geen poten. Toch kunnen ze... »
Boeren met akkers Een boer met akkers verbouwt voedsel.Hij kiest telkens voor één soort.Graan of aardappels bijvoorbeeld.Of mais of uien.De boer heeft een tractor.Daar kan h... »
Het skelet In je lijf heb je heel veel botten.Samen vormen ze je skelet.Zo kun je rechtop zitten en staan.Botten kunnen uit zichzelf niet bewegen.Hoe kun je dan toch lo... »