Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De boodschap van Beer Op een dag vindt Eekhoorn Beer; hij leeft niet meer. Maar ook al is Beers leven voorbij: hij weet nog wel troost te bieden aan zijn vrienden die verdrietig a... »
De versjesboom <p><b>Het perfecte boek voor de Nationale Voorleesdagen 2020!</b>
Heel veel grappige, bijzondere versjes, geschreven door Marianne Busser & Ron Schröder en... »
Opa en oma Oelewapper redden het spookhuis Opa en oma Oelewapper gaan met Joep en Jetje naar de kermis. Na de zweefmolen willen ze in het spookhuis. Maar dan zien ze dat het spookhuis is gesloten! Kar... »
Een klap voor je kop <h1><em>Een klap voor je kop</em> van Marianne Busser en Ron Schröder</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI E3</h2><p>... »
De liefste oma van de wereld dat ben jij Speciaal voor oma, opa, mama en papa zijn er mooie cadeauboekjes van Marianne Busser en Ron Schröder verkrijgbaar. Lieve gedichtjes over oma, die zo vaak om... »
Liselotje gaat kamperen Liselotje gaat met de koning en de koningin kamperen. Samen fietsen ze naar de camping. Als de grote tent is opgezet, zegt de koning dat hij liever in een ei... »
Pepernotenpoëzie Chocoladeletterknechten<br/><br/>Vrolijke rijmpjes voor de kleintjes!<br/><br/>Grappige, korte verhaaltjes op rijm, in die onmiskenbare stijl van Marianne Bu... »