Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De gids Het is 1939 en Elja heeft net haar eindexamen achter de rug. Als ze hoort dat een Joodse familie het land ontvlucht, neemt zij hun stoffenzaak in Alkmaar ove... »
Zomercocktail Een heerlijke leesbundel met pittige jonge meiden in de hoofdrol. Sandrine is in De heldere morgen van Margreet Maljers een ondernemende meid, die zich door ... »
Het zit in de familie De 14-jarige Ricky heeft er nooit een probleem van gemaakt dat Andries niet haar echte vader is. Hij behandelt haar als zijn eigen kind, dus ze komt niets te... »
Eiland van mijn hart De familieroman Eiland van mijn hart van Margreet Maljers is een zelfstandig te lezen vervolg op Het verborgen eiland.Nu de scheiding tussen Andra en Henri e... »
Stapstenen ‘Stapstenen’, een familieroman van Margreet Maljers, gaat over Victorien, moeder van twee en getrouwd met Bob. Bob vertelt op zijn sterfbed dat hij een k... »
De gids Het is 1939 en Elja heeft net haar eindexamen achter de rug. Als ze hoort dat een Joodse familie het land ontvlucht, neemt zij hun stoffenzaak in Alkmaar ove... »
Vlucht naar het eiland Nadat Andra verlaten is door haar man, pakt ze haar spullen en vertrekt naar het eiland Wieringen. Daar ontmoet ze Rogier, die al enige tijd weduwnaar is. Hi... »