Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Durf te twijfelen Hoe filosofen kijken naar de actualiteit'Hoe weet je dat zo zeker?' is de vraag die in dit boek wordt voorgelegd aan spraakmakende denkers op uiteenlopende v... »
Huub Oosterhuis <p>Een levendig protret van de eigenzinnige dichter van geliefde kerkliederen.</p><p>In <em>Huub Oosterhuis</em>. <em>De biografie</em> vertelt Marc van Dijk... »
De gifbeker van Socrates <p>‘De gifbeker van Socrates’ is het eerste deel van de graphic novel-serie BECKY BREINSTEIN (10+), waarin Becky haar leven op zijn kop zet met de groots... »
De paus van Amsterdam 'Als kind zette ik wel eens een theemuts op mijn hoofd, en dan vroeg ik mijn moeder: 'Hoe oud moet je zijn om priester te worden?'"Vierentwintig," zei ze."V... »
Een rij van spiegels De legende van de heilige Barbara van Nicomedia verhaalt hoe zij door haar boze vader Dioscorus werd opgesloten in een toren. Hij hoopte zo te voorkomen dat ... »