Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Punt Iedereen die schrijft, gebruikt wel een punt. Je zet dat teken aan het eind van een zin. Dan is die voorbij. Maar wat is een punt eigenlijk? Marc Kregting ha... »
Punt Iedereen die schrijft, gebruikt wel een punt. Je zet dat teken aan het eind van een zin. Dan is die voorbij. Maar wat is een punt eigenlijk? Marc Kregting ha... »
Onze Nietzsche Met Onze Nietzsche voltooide Marc Kregting in 2014 zijn poëzieproject. Twintig jaar voordien had hij in zijn debuut onriijpe stemmen gemonteerd. Inmiddels r... »
Dood vogeltje Marc Kregting baarde begin dit jaar opzien met <i>Zij zijn niet van Jeremia</i>, zijn pleidooi voor zorgvuldigheid in het literaire bedrijf, dat tot felle ... »
De ware marsrichting Een schrijver die op zijn sterfbed voor het karretje wordt gespannen van journalisten en politici. Wetenschappers die een encyclopedie optuigen voor stemming... »
Zilverlingen ZilverlingenTaal over taal, 1994-2019‘Oorspronkelijk wilde ik ridder worden of tuinarchitect’, herinnert Marc Kregting zich. Maar dat was voordat in 1994... »
Koffie Koffie is de enige drug die overal legaal gebruikt wordt. Ze brengt troost, schept gezelligheid, lijmt brokken, maakt wakker en er wordt veel geld mee verdie... »