Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jona Over de man die 'Nee!' zei: Jona de profeet trekt zijn eigen plan, maar haalt daarmee een nat pak. Na drie dagen in de buik van een grote vis krijgt Jona spi... »
Constant Constant woonde in een grote, grijze stad waar de mensen hard werkten en niemand tijd had om te spelen. Behalve Constant. Hij speelde de hele dag, op zijn gi... »
De popcorn spion - Bob Popcorn Ellis en de explosieve popcorn Bob zijn inmiddels de beste maatjes. Ze hebben samen een geheim project. Omdat hun school een gezonde school is geworden, dele... »
Bob Popcorn in Amerika Ellis en Bob hebben een belangrijke ontdekking gedaan: Bob is niet de enige levende maiskorrel! Er bestaan er nog meer, in Amerika. En Bob wil ze dolgraag on... »
Ik voel een voet! Vijf dieren slapen 's nachts in een hangmat. Het is pikdonker. Plotseling hoort de schildpad iets. Wat zou dat zijn? Van schrik vallen ze uit de hangmat. Eé... »
Bob Popcorn kan niet stoppen met ontploffen <p>Bob Popcorn wordt nogal snel boos en dan ontploft hij letterlijk. Zijn woede-uitbarstingen brengen hemzelf en anderen vaak in de problemen. Beetje bij bee... »