Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Begeerte Precies vijfentwintig jaar geleden debuteerde Manon Uphoff met de verhalenbundel <em>Begeerte</em>. Met een daverende klap kwam ze de Nederlandse letteren bi... »
Vallen is als vliegen Wanneer haar zestien jaar oudere zus, uitgehongerd en uitgedroogd, van de trap valt en sterft, doet dat als een vonk de woede van de schrijfster ontbranden. ... »
De blauwe muze Dat het boek geduchte concurrentie heeft gekregen van kwalitatief hoogwaardige drama-series op televisie is zo langzamerhand geen nieuws. Steeds meer mensen ... »
De ochtend valt De jonge Michael is op een nacht getuige van een vergaande ruzie tussen zijn ouders. Hij registreert alles heel precies, maar de volgende dag probeert zijn v... »
De vanger Een jonge vrouw zit met haar broers bij de notaris na het overlijden van hun vader. Tot haar verrassing blijkt zij het grote oude huis te erven onder voorwa... »
De bastaard De bastaard is een kort maar kristalhelder melodrama van de hand van eer der meest getalenteerde en toonaangevende schrijfsters van dit moment. Tegen een dec... »
De ochtend valt Op een nacht is Michael getuige van een ruzie tussen zijn ouders. Hij registreert de handelingen heel precies, maar de volgende dag probeert zijn vader hem v... »
De zoetheid van geweld De personages in de veelal beklemmende verhalen van Manon Uphoff veranderen in angstige schaduwen, omdat ze zichzelf niet meer vertrouwen. Tegelijk zijn lief... »
Begeerte Precies vijfentwintig jaar geleden debuteerde Manon Uphoff met de verhalenbundel <em>Begeerte</em>. Met een daverende klap kwam ze de Nederlandse letteren bi... »