Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De blauwe muze Dat het boek geduchte concurrentie heeft gekregen van kwalitatief hoogwaardige drama-series op televisie is zo langzamerhand geen nieuws. Steeds meer mensen ... »
Meer licht 'Meer licht!' - zo luidden de vermeende laatste woorden van Goethe. Negen auteurs uit verschillende Europese landen schreven over deze famous last words prik... »
Hoe te lezen Pleidooi voor de verbeeldingskrachtBij het lezen van een is het steeds gebruikelijker te denken dat de schrijver het verhaal zelf heeft meegemaakt. Niet alle... »
Vallen is als vliegen Wanneer haar zestien jaar oudere zus, uitgehongerd en uitgedroogd, van de trap valt en sterft, doet dat als een vonk de woede van de schrijfster ontbranden. ... »
Koudvuur Ninon is nummer tien uit een gespleten en chaotisch gezin. Samen met haar broer Sasja en kleine zusje Lime - nummer elf en twaalf - vormen zij een famlilie i... »
De ochtend valt De jonge Michael is op een nacht getuige van een vergaande ruzie tussen zijn ouders. Hij registreert alles heel precies, maar de volgende dag probeert zijn v... »
Blijft familie Nederlandse en Vlaamse auteurs over de familieband »