Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De vrolijke lente Wat gebeurt er in de lente? Waar komen die knalkleuren opeens vandaan? En wat gebeurt er met de bomen? Welke dieren krijgen allemaal een kleintje?
Je komt he... »
Zo veel mooie eilanden Midden in rivieren, zeeën en oceanen zie je soms ineens een plukje land, dat is een eiland. Hoe ontstaat zo'n eiland? En wat is er zo speciaal aan? Wie woon... »
Hoger, papa! De kleine dieren in dit boekje spelen met hun papa.
'Hoger, papa!' roepen ze blij.
Door de leuke flapjes op te tillen, kom je te weten
hoe hoog de diertjes d... »
Pootje voor pootje Pip wil leren lopen, maar dat gaat niet zo makkelijk. De andere dieren moedigen hem aan en geven hem goede raad. Zo leert Pip het langzaam maar zeker. Pootje... »
Dag wereld, ik ben Nhi Linh Het schattigste olifantje ter wereld heet NhiLinh. Ze is nogal klein. Maar elke dag groeit ze een stukje. En elke dag leert ze weer iets bij.<br/>Een vertede... »
Grom Grom GROM, zegt grote beer.
En wat zegt baby beer?
Grom grom grom grom grom.